Navigátor: Domů / Kvalita

Kvalita

Dlouholetá historie výroby mražených krémů v naší společnosti nás zavazuje k udržení stálé vysoké kvality našich výrobků a k vývoji dalších mražených krémů, které budou potěšením pro všechny milovníky zmrzliny, v roce 2015 jsme obdrželi cenu potravinářské komory pro nejlepší inovativní výrobek.

Naším nejvyšším cílem je prosperita podniku založená na spokojenosti našich zákazníků s kvalitními výrobky. Samozřejmostí a minimálním standardem je pro nás produkce zdravotně nezávadných a bezpečných výrobků za stálého dodržování národní i evropské legislativy, především systému HACCP, správné výrobní a hygienické praxe. Naším zájmem je minimalizovat dopady výrobní činnosti na životní prostředí, jsme zapojeni do systému EKO-KOM zpětného odběru odpadů z obalů a projektu Zelená firma.

Směřování společnosti se řídí Politikou jakosti a Kodexem etického chování TIPAFROST, a.s. 

O vysoké kvalitě našich výrobků a dodržování hygienických standardů vypovídá mimo jiné i schválení našeho závodu Krajskou veterinární správou pro kraj Vysočina, která u nás provádí stálý veterinární dozor. Našemu závodu bylo přiděleno registrační schvalovací číslo CZ 222 umožňující vývoz do EU. Od roku 2009 jsme držiteli certifikace IFS, kterou každoročně obnovujeme a která je jednou z nejvyšších certifikací v potravinářství.

 

Jsme držitelé několika ocenění za kvalitu

ceska_chutovka_logo detska_chutovka_logo klasa_logo_150

 

Kde se nacházíme

Žďárského 188
674 01 Kožichovice, Česká republika
tel.: 568 840 548
e-mail.: tipafrost@tipafrost.com

IČ: 06626033
DIČ: CZ06626033